X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

پخش زنده و انلاین بازی منچستریونایتد و اورتون 11 دی 96

دوشنبه 11 دی 1396 ساعت 17:24

لینک پخش زنده و انلاین بازیمنچستریونایتد و اورتون 11 دی 96


+ شبکه های پخش کننده بازی


انگلیس  لیگ برتر


دوشنبه 11 دی

ساعت 21:00


ساعت بازی منچستریونایتد و اورتون 11 دی 96

   

ساعت بازی منچستریونایتد و اورتون 11 دی 96 دوشنبه یازدهم دی ۹۶، انگلیس  لیگ برتر اورتون– منچستریونایتد

ساعت 21:00 در ورزشگاه گودیسون پارک
شیاطین سرخ با 44 امتیاز در رده سوم جدول قرار گرفته اند و شرایط خوبی را در هفته های اخیر تجربه نمی‌کنند. آنها سه تساوی پیاپی کسب کرده اند و به دنبال کسب اولین پیروزی پس از 4 هفته خواهند بود. این تساوی ها باعث شده تا فاصله یونایتد با رقبا کاهش یافته و آنها رده دوم جدول را از دست بدهند و چلسی جانشین آنها شود. با این حال یونایتد امیدوار است که در دیدار امروز بتواند نتیجه خوبی کسب کرده و پس از چندین هفته بلاخره به پیروزی دست پیدا کند.

در سوی دیگر، اورتون که هفته ها نتوانسته بود نتایج خوبی کسب کند، توانسته به خوبی امتیاز جمع کند و تا رده نهم صعود کند. شاگردان آلاردایس در 6 بازی اخیر خود، 3 تساوی، 2 پیروزی و 1 شکست به ثبت رسانده و امیدوارند در خانه بتوانند نتیجه خوبی مقابل یونایتد به دست آورند.

 

در 6  تقابل اخیر، 3 پیروزی برای یونایتد و 3 تساوی حاصل شده و اورتون نتوانسته شیاطین سرخ را شکست دهد. فونس موری، کولمن، استکلنبرگ و بینز به علت مصدومیت قادر به همراهی تیمشان نخواهند بود. در آن سو مایکل کریک، بایی، فلینی، والنسیا، اسمالینگ، لوکاکو و ابراهیمویچ به علت مصدومیت و اشلی یانگ به علت محرومیت نمی‌توانند شیاطین سرخ را همراهی کنند.


پیش بازی  اورتون– منچستریونایتد


نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.